skip to Main Content

Protherm Kombi Servisi

Vaillant Grup markalarından Protherm, kombi, klima, kazan, termosifon ve şofbenler başta olmak üzere çeşitli ısıtma ve soğutma sistemleri alanında uzmanlaşmış, köklü bir firmadır. Protherm, 1991 yılında Prag’da küçük bir elektrikli kazan üreticisi olan Dimitrios Kartsonakis’in başarılı girişimidir. 2000’li yıllarda girişim başarısı, Avrupa, Asya ve Afrika’da 24 ülkeye kazan ihracatı ile devam etti, 2013 yılından sonra Vaillant çatısı altına giren Protherm, marka değerini koruyor. PROTHERM servisi marka ürünlerine destek vermeye devam ediyor.

PROTHERM Servisleri

Kombi arıza nedenleri: En yaygın acil durum ani ısı kaybıdır, ancak en tehlikeli olanı bir karbon monoksit sızıntısıdır. Evinizde sıcaklık düşerse veya garip bir yanma kokusu alıyorsanız kombi sisteminizi kapatıp uzman bir PROTHERM kombi servisi teknik ekibini aramanız gerekir.

Klima arıza nedenleri: Klimalarda sıkça görülen problem soğutma suyu eksikliğinden kaynaklanan cihaz fonksiyonunun azalmasıdır. Ayrıca kirli filtreler, soğutucu bobininde donma gibi arıza etkenleri olabilir. Bu tür sorunlar, PROTHERM klima servisi uzmanlarının müdahalesini gerektirir.

Kazan arıza nedenleri: Sıcak su üretim kaynağı olan kazanlar, zamanla aşınma, tortu birikmesi gibi nedenlerle verimliliğini düşürebilir. Elektrik ve su bağlantılarından kaynaklanan tesisat sorunları olabilir. Herhangi bir aksaklıkta kişisel müdahalede bulunmamak, Protherm kazan servisi teknisyenlerine güvenmeniz şarttır.

Isıtma Soğutma Cihazlarınızda Düzenli Bakım ile Arızaların Önüne Geçin!

Proaktif olduğunuzda, bir problem yaşanmadan önce, ısıtma ve soğutma sistemleriniz için yıllık koruyucu bakım planladığınızda, daha düşük enerji faturaları, daha az arıza ve daha uzun yıllar konforla ödüllendirilirsiniz. Hepsinden önemlisi, cihazlarınızın güvenli ve her türlü hava koşullarına hazır olduğunu bilmeniz size gereken rahatlığı verir.

Isıtma ve soğutma sistemleri tamir ve bakımı bizim uzmanlık alanımızdır. Teknik ekibimiz, eski ve yeni her türlü ısıtma/soğutma sistemiyle ilgili kapsamlı eğitime sahiptir. Bir kombi, klima, kazan tamir servisine ihtiyacınız olduğunda, 7/24 arayabileceğiniz PROTHERM servisi için buradayız.

Call Now ButtonHemen Ara
Back To Top