skip to Main Content

Hakkımızda

Kuruluş Tarihimizden İtibaren Tüm Ev Eşyalarınızın Bakım Ve Onarımında Edindiğimiz Tecrübe İle Siz Saygı Değer Müşterilerimize Hizmet Ediyoruz. Bizim Bu Sektörde Yer Edinmemizi Sağlayan Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz. Tüm Beyaz Eşya, Ankastre, Klima Ve Kombilerinizin Sorunlarında Bizi Tercih Etmeniz Size Hem Zaman Bakımından Hem De Maddi Açıdan Büyük Kazanç Sağlayacağına Emin Olabilirsiniz. Bizi Tercih Eden Müşterilerimize Deneyimli Teknik Ekibimiz ile En Kısa Sürede Ulaşıyoruz. Sorununuz Ne Olursa Olsun Çözüm İstiyorsanız Bize Ulaşın. Klimanızın Markasının Ve Modelinin Ne Olduğu Bizim İçin Önemli Değil. Önemli Olan Siz Saygıdeğer Müşterilerimizin Sorunlarıdır. Tüm Bilgi Birikimimiz ile Size Yardımcı Olmak İçin Bize Ulaşmanız Yeterlidir. Sıcak Bir Ortam Yaratmak İçin Kullandığınız Kombiniz Size Sorun Çıkartıyor ise İstediğiniz Rahat Ve Huzurlu Ev Ortamını Sağlayamıyorsa Kombiniz De Bir Problem Var Demektir. Çağrı Merkezi Numaralarımızdan Bize Ulaşmanız İstediğiniz Rahat Ve Huzurlu Ev Ortamını Size Sağlayabilir.

İstanbul içinde Sürekli dolaşan servis ekiplerimizle size en kısa sürede ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Ürünlerinizi mümkün olduğunca yerinde onarmaya çalışırız. Olumsuz durumlar gelişmiş ise servis elemanımız ürününüzü servis merkezimize getirebilir. Servis merkezimizde bakımı ve tamiri yapılan ürününüz yine en kısa sürede yerine monte edilir.

Yıldız Servis Plus Kombi ve Klima Servisi siz değerli müşterilerimize İstanbul’un Avrupa yakasına teknik servis ve bakım hizmeti vermektedir. Ürününüzün yıllık bakımlarında veya oluşan arızalarında sizlere
444 3 702 numaralı Çağrı Merkezlerimiz üzerinden teknik destekte bulunuyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
Back To Top