skip to Main Content

E.C.A Kombi Servisi

ECA markasının 1950 yılında başlayan başarı hikâyesinin teması, vizyoner bir bakış açısı ve yaratıcılıktır. Ana düşünce; armatür, vana, gazlı ve elektrikli su ısıtıcıları, seramik sağlık gereçleri, merkezi ve bireysel ısıtıcılar ve klima sistemleri üretimi ile sektör ihtiyaçlarını karşılamaktır. ECA, bir Türk markası olarak büyürken, tüketicideki karşılığı kalite ve saygınlıktır.

 

ECA Yoğuşmalı Kombi Neden Arızalanır?

 

ECA yoğuşmalı kombi modelleri; su ısı sabitleme, güvenli otomatik by-pass sistemi, akıllı oda termostatı gibi ileri teknoloji özellikler taşır. Tesisat sorunları, su basınç farklılıkları gibi etkenler her kombi tipi için arıza nedenidir. Kombiler bir iç mekândaki en konforlu ve en tehlikeli cihazlardır ve arızalandığında ECA Kombi Servisi dışında, kesinlikle müdahale edilmemesi gerekir. Cihazınızın normal çalışmasının değiştiğini hissettiğinizde veya ateşleme yapmama, su sızıntısı gibi belirtiler fark ettiğinizde ECA Teknik Servisi desteği istemelisiniz.

 

ECA Klima Özellikleri ve Arıza Önleyici Tedbirler

 

– Duvar tipi split klimalar: ECA split klima modelleri, full inverter kompresör ile güçlü, kompakt boyutları hafif ve kullanışlı. A++ verimlilik ile kullanıcı dostu bir performans sergiliyor.
– Salon tipi klimalar: Hem evsel hem de hafif ticari kullanıma yönelik salon tipi klimalar bir oda veya bölümün serinletilmesi için ideal. full inverter kompresör sessiz ve verimli çalışmasını sağlıyor.
– Kaset tipi klimalar: Farklı güç ve ebatlarda bulunan, ticari veya evsel kullanıma uygun kaset klima tipi, A enerji sınıfına ait ve full inverter teknolojisi ile güçlü bir serinletme sağlıyor.

 

Zaman içerisinde performans kaybının yaşanmaması için yılda bir kez tavsiye edilen ECA Klima Servisi, önleyici klima bakımı, sisteminizin sorunsuzca çalışmasına yardımcı olabilir.

 

ECA Kazan Genel Sorunları ve ECA Kazan Tamiri

 

Sıcak su ihtiyacının en önemli tedarikçisi olan kazanlar, zamanla termal korozyon, metal yorgunluğu gibi nedenlerle su sızıntısı, ateşleme yapmama, gürültülü çalışma gibi sorunlar çıkartabilir. Standart ECA Boyler Servisi kurulumu ile montajı yapılmayan veya yıllar boyu hiç bakım yapılmayan kazanlarda arızalanma ihtimali yüksektir. Potansiyel sorunların önlenmesi için yıllık ECA Kazan Servisi bakımı planlamanız önerilir. Maksimum 1 saat sürecek olan kazan bakımı kazan sisteminizi yıl boyu koruyacak performansını da artıracaktır.

 

ECA Kombi, Klima ve Kazan Arızaları için 7/24 Hızlı Servis

 

Isıtma ve soğutma sistemlerinde eğitimli, yetenekli ve deneyimli ECA Servisi teknisyenlerimiz ile gereksinimlerinizi karşılayan zamanında hizmet sunmak için çalışıyoruz.

 

– Klima montajı, demontajı, tamir ve bakımı
– Kombi montajı, demontajı tamiri ve bakımı
– Kazan kurulumu, demontajı tamiri ve bakımı

 

Uzmanlık alanlarımızın her biri hakkında detaylı bilgi için ECA Özel Servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Sizin için en hızlı, en iyi, en güvenli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
Back To Top